adresy e mail pracownikow ppp w swieciu

Szanowni Państwo!

Poniżej adresy mailowe do wszystkich pracowników Poradni Pychologiczno – Pedagogicznej w Świeciu.

Hanna Jurek Dyrektor Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Świeciu dyrektor@ppp.csw.pl

Helena Włochowicz – pedagog wlochowicz@ppp.csw.pl

Teresa Ciepłuch – psycholog ciepluch@ppp.csw.pl

Roman Jonac – psycholog jonac.r@ppp.csw.pl

Mariola Nadolna – pedagog nadolna@ppp.csw.pl

Joanna Liberkowska – psycholog liberkowska@ppp.csw.pl

Paulina Andrys – pedagog andrys@ppp.csw.pl

Justyna Jonac – pedagog jonac.j@ppp.csw.pl

Aleksandra Szolginia – logopeda szolginia@ppp.csw.pl

Magdalena Kutowska – psycholog kutowska@ppp.csw.pl

Marietta Wieczorek – pedagog wieczorek@ppp.csw.pl

Natalia Ryszkowska – Andrys – logopeda ryszkowska@ppp.csw.pl

Dorota Chyłła – terapeuta SI chylla@ppp.csw.pl

Bożena Pauka – pedagog pauka@ppp.csw.pl

Joanna Bartoszewska – psycholog bartoszewska@ppp.csw.pl



Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna


ul. Klasztorna 2, 86-100 Świecie
tel. +48 607 130 471, tel./fax 52 331 12 26,
e-mail: poradnia@ppp.csw.pl


Deklaracja dostępności


Starostwo Powiatowe w Świeciu

Organ prowadzący:

Starostwo Powiatowe w Świeciu

Starostwo Powiatowe w Świeciu


Wszelkie prawa zastrzeżone © 2016 - ppp-swiecie.pl